Rezervace
Datum příjezdu
Datum odjezdu
Dospělí
Děti
Malé děti
GARANCE NEJLEPŠÍ CENY - Promo kód

Park Boheminium Mariánské Lázně

Víte jak navštívit zámek Lednice, zámek Hluboká nad Vltavou, hrad Karlštejn, Ještěd nebo hrad Bezděz za pár hodin a za jediný den a ještě ušetřit 15% za vstupné? No přeci v nejúžasnějším parku miniatur – Park Boheminium, který je od naší Rezidence Villa Gloria Mariánské Lázně vzdálen cca 6km a lehce dosažitelný i příjemnou procházkou přes Mariánské Lázně a přírodou podél Pstružího potoka ve směru na Skiareál Mariánky. Pro méně zdatné je tu i kabinková lanovka na vršek k areálu.

Hosté naší Rezidence Villa Gloria Mariánské Lázně mají 15% slevu na vstup do tohoto zábavního parku – více informací se dozvíte na naší recepci.

Turisticko-naučný Park Boheminium Mariánské lázně, který byl založen v roce 1999, vás překvapí 75 dokonalými a modelářsky propracovanými miniaturami nejznámějších historicky významných památek, včetně UNESCO, jako jsou hrady, zámky či rozhledny České republiky na 2 okružních trasách. Jedná se o čtvrtý největší park miniatur v Evropě o rozloze 6ti hektarů a zcela právem jde o nejnavštěvovanější atrakci v Karlovarském kraji, kdy každoročně přivítá přes 100.000 návštěvníků. Vydejte se toulat v přírodě a lesích Mariánských Lázní a objevujte skvosty z naší historie – pohodlně - park je ideální pro rodinné výlety a zažijete tak celé Česko v jedné jediné procházce na skoro 3km pěších cest s doporučenou dobou prohlídky 2-3 hodiny.

Připraveny jsou pro vás nejen miniatury, ale i restaurace s kavárnou s venkovním posezením, nové dětské hřiště a plno dalších atrakcí s novinkou pro rok 2020 a 2021 – miniaturní koně – plemeno nejmenších koní na světě.

Park Boheminium je otevřený celoročně od 10 do 18 hodin a o prázdninách je prodlouženo až do 19 hodin. Pro aktuální otevírací dobu se informujte na recepci naší Rezidence Villa Gloria Mariánské Lázně – rádi vám veškeré informace upřesníme a poradíme optimální den, čas i trasu.

Tento web používá ke zlepšení svých služeb soubory cookie. Tím, že zůstanete na této stránce, souhlasíte s jejich použitím.
Přijmout